Досвід застосування свічок Реліф Адванс Реліф Ультра і мазь Реліф в комплексному лікуванні геморою і гнійний-запальних захворювань періанальної області


« Реліф ультра RELIEF ULTRA   |   РЕЛІФ-А »

Цинку сульфату моногідрат покращує загоєння ран, нормалізує водний баланс тканин, що дуже важливе при лікуванні геморою.

Через 3-4 діб застосовували свічки Реліф Адванс, до складу яких входить бензокаїн, що стабілізує мембрани нейронів, що знижує їх проникність для іонів натрію. В результаті цього блокується виникнення і проведення больового імпульсу, чим і обумовлений протибольовий, і певною мірою протинабряклий і протизапальний ефект препарату.
Масло печінки акули, що також міститься в суппозіторіях Реліф Адванс, володіє значним протизапальним і гемостатічеськім ефектами, сприяє загоєнню ран.

При анальній тріщині вводили свічки Реліф Адванс в анальний канал протягом 6-8 днів 3 рази на добу, а після купірування больового синдрому переходили на застосування мазі Реліф 3 рази на добу ще в перебіг 3 нед (перед проведенням хворобливих лікувальних процедур продовжували застосування суппозіторієв Реліф Адванс).

Хороший клінічний ефект (тільки консервативна терапія) відмічений у 4 хворих, 7 в подальшому були прооперовані. У післяопераційному періоді продовжували застосовувати свічки Реліф Адванс, після зменшення вираженості больового синдрому призначали свічки Реліф Ультра 2-3 рази на добу протягом 3-4 днів, а потім мазь Реліф 3 рази на добу, до повного загоєння рани.

При лікуванні геморою і інших захворювань аноректальной зони з першої доби лікування разом з суппозіторіямі Реліф Адванс і Реліф Ультра застосовували мазь Реліф у вигляді пов′язок для нанесення на зовнішні гемороїдальні вузли. Фенілефріна гидрохлорід, що входить до складу мазі, забезпечує судинозвужувальний ефект, сприяє зменшенню ексудації, набряку, свербіння, серозного відокремлюваного.
Масло печінки акули володіє протизапальним, гемостатічеськім і іммуномодулірующим ефектом, а також прискорює репаратівниє процеси в раневій області.


Tags: , , , , , ,

Реліф


Схожі записи


About The Author

Comments

Copyright © 2009  Препарати американської компанії Sagmel  »  Реліф
, 0.843 seconds, 0.720 Mb2926